Hakkımızda


 F5 YAZILIM yeni kurulan fakat, sektörde yıllardan buyana sizlere hizmet veren kurucusu ve tecrübeli ekibiyle, ana faaliyet konusu Likom Yazılım ürün grubu için Özel Yazılım Geliştirme, Rapor Tasarımları ve Eğitim-Destek hizmetlerini Likom Yetkili Çözüm Ortağı olarak siz değerli müşterilerimize vermek. Bunun dışında F5 YAZILIM F5POS Restoran Yazılımı, POS Sistemleri, Özel Yazılım Üretimi, iOS ve Android Uygulama Geliştirme, Mobil Satış Sistemleri ve danışmanlık olarakda sizlere hizmet sunmaktadır.

F5 YAZILIM, ürünlerini daima kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeyi temel ilke olarak benimsemiş ve sürekli güncelleştirerek kullanıcıların ihtiyaçlarını sürekli karşılamayı hedeflemiştir. Bunun yanı sıra gelişen teknoloji ve teknikleri kullanarak, tüm Windows ortamlarında uyumlu çalışabilen ürünlerini kullanıcılarına sunmuştur. Kazandığı başarısını ve saygınlığını Müşteri Memnuniyeti, Verimlilik, Çalışkanlık, Anında Çözüm Üretme ve Takip prensiplerine bağlılığı ile kazanmıştır.

Üretilen yazılımlarda ve danışmanlık hizmetlerimizde büyük-küçük işletme demeden, hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışan F5 YAZILIM, aynı sektördeki birçok rakibinin haklı olarak önüne geçmeyi hedeflemektedir. Kullanıcı memnuniyetini sürekli kılmak ve müşterinin kullanmakta olduğu ürünü kesintisiz ve en yüksek verimi alarak değerlendirmesini sağlamak için yeterli deneyimli kadrosu ile günden güne büyümeyi hedeflemiştir.

Destek

Mesai saatleri içerisinde telefon ile sürekli destek alabilirsiniz.

+90 850 205 15 35

Uygun Fiyat

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, temsilcimiz size en iyi fiyatı verir.

Teklif Al

Geniş Aileyiz

Her yıl 650+ yeni müşteri, tüm müşterilerimiz ailemizdir, sizde katılın.

Referanslarımız